“Nar” BakuTel stendində keçirilmiş müsabiqənin qalibləri mükafatlandırıldı
BakuTel-2017 23-cü beynəlxalq “Telekommunikasiya və informasiya texnologiyaları” sərgisində uğurla iştirak edən “Nar” ən son yeniliklərini nümayiş etdirdi.
Dörd gün davam etmiş sərgi müddətində “Nar” stendi ziyarətçilərin böyük marağına səbəb oldu. Burada maraqlı təqdimatlar, bir çox sınaqlar keçirildi, müsabiqələr və müxtəlif yarışmalar təşkil edildi. Maraqlı təqdimatlar və ziyarətçi axını sayəsində “Nar” stendi sərginin ən çox ziyarət edilən stendi seçildi.
Bakı Ekspo Mərkəzində keçirilən sərgi günlərində “Nar” stendində təşkil edilmiş müsabiqələr böyük maraq doğurdu. Sərginin keçirildiyi günlərdə “İrşad Electronics” mağazalar şəbəkəsi ilə birgə təşkil edilmiş müsabiqədə “Nar” stendinin ziyarətçiləri, hər gün bir smartfon olmaqla, ümumilikdə dörd dəyərli smartfon qazandılar. Sərgi iştirakçıları mobil operatorun ən son məhsul və layihələri ilə bilavasitə tanış olmaq fürsəti qazandılar və “Nar” şəbəkəsinin təqdim etdiyi yüksəksürətli internet bağlantısını test etdilər.

Награждены победители конкурса организованного Nar в рамках BakuTel 2017
Приняв участие в 23-й международной выставке «Телекоммуникации и Информационные Технологии» Bakutel 2017, Nar продемонстрировал свои самые последние достижения.
В течение четырех дней выставки, стенд Nar был объектом большого интереса посетителей. Тут проводились интересные презентации, тестирование новых технологий, а также различные конкурсы и состязания. Участники и гости выставки имели возможность познакомиться с самыми новыми продуктами и проектами мобильного оператора, и даже протестировать высокоскоростное интернет-подключение посредством сети Nar. Благодаря интересным презентациям и потоку посетителей, стенд Nar был назван самым посещаемым стендом выставки.
Объектом большого интереса стали конкурсы, организованные в период с 5 по 8 декабря на выставочном стенде Nar в Baku Expo Center. Так, в рамках увлекательного конкурса, проводимого в течение четырех дней подряд совместно с сетью магазинов İrşad Electronics, гости стенда Nar стали обладателями дорогих смартфонов.